Altetico Madrid mendon për Ronaldinhon
Duke ditur që Forlan dhe Aguero janë në prag të largimit, Atletico Madrid po mendon në mënyrë të shpejtë për të blerë zëvendësuesin e sulmuesve të saj në merkaton e verës.

Atletico Madrid po mendon që të afrojë tek ekipi i saj Ronaldinhon, i cili përpara disa vitesh luante tek Barcelona.Drejtuesit e Atletico Madridit po mendojë që të rikthejë në spanjë fenomenin Brazilian, i cili për momentin luan tek Flamengo. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2011, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori