Alves: Titulli është për ty Tito dhe Abi
Gjatë natës kur Barcelona siguroi titullin e 22-të në La Liga dhe të katërtin në 5 sezonet e fundit, mbrojtësi brazilian i Barcelonës falenderon shokët e kësaj aventure speciale si tekniku Tito Vilanova dhe Eric Abidal.

Ja mesazhi i tij në Twitter: "Urime të gjithë kolegëve për kampionatin, veçanërisht për ata në foto: kjo është për ty Tito dhe Abi". /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2013, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori