Amauri, momente relaksi me familjen (FOTO-LAJM)

Sulmuesi i skuadrës së Parma-s po shijon disa ditë pushimi së bashku me gruan e tij dhe vajzën në Marina di Massa. Para nisjes së sezonit të ri, Amauri është fotografuar duke u relaksuar së bashku me familjen e tij në plazh. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2014, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori