Anastasia Harris, super-fansja e Tottenham (FOTO LAJM)

Momenti i mirë që po kalon Tottenhami, nxjerr në plan të parë edhe tifozët VIP të skuadrës londineze. Në kërkim të mbështetësve të njohur të "Gjelave", mediat ishullore kanë zbuluar një emër jo pak provokues.

Ajo është Anastasia Harris, e cila ka një karrierë të gjatë në fushën e pozave për të rritur.

Bukuroshja brune është fanatike e skuadrës së "White Heart Lane" dhe gjatë këtij sezoni ajo po kalon momente fantastike pasi "Spursat" janë në garë për titullin kampion në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2016, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori