Anceloti e pranon: E veshtire ne Champions
Albeu.com
Carlo Ancelotti, thotë se çdo vit trofeu i Ligës së Kampionëve po bëhet gjithnjë e më vështirë i arritshëm, sepse skuadrat po bëhen shumë më konkurruese. Ancelotti e ka fituar dy herë këtë trofe në të kaluarën me Milanin (2003 dhe 2007), mirëpo ...... tani thotë se Liga e Kampionëve është një garë shumë më e vështirë.

“Jemi në një fazë të Ligës së Kampionëve, e cila shton maksimalisht adrenalinën. Më përpara, Liga e Kampionëve është fituar më lehtë, por tash ka më shumë konkurrencë”, ka thënë trajneri për La Stampa.
Shtuar më 16/02/2010, ora 23:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori