Ancelotti, gati per stolin e nje gjiganti anglez
Pëlqej
Antonio Conte pritet të largohet nga Chelsea gjatë verës, dhe Ancelotti është informuar me këtë gjë. E njëjta situatë vlen edhe për Arsene Wenger.

Francezi mund ta zgjedh largimin në fund të sezonit, që nuk është aspak i mirë. Ancelotti shihet si zëvendësues i tij.
Edhe PSG janë të interesuar për rikthimin e tij në bankë, por klubet e Ligës Premier mbesin në top listë.

Ancelloti e ka pranuar që po kërkon një aventurë të re në Ligën Premier, ndërsa dëshira më e madhe e tij mbetet ajo e Kombëtares Italiane./albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori