Ancelotti: Ja plani im për Realin (FOTO LAJM)

DECIMA - “Triumfi për herë të dhjetë në Ligën e Kampioneve na motivon më shumë. Në nivel skuadrash, fitorja e këtij trofeu është më e rëndësishmja”.Gjatë një interviste për "UEFA.com", tekniku italian i "Los Blancos", Carlo Ançeloti, flet për synimet e mëdha të Realit të tij.

Më parë nuk ka pasur të tilla probleme. Tregon se lojtarë si Gareth dhe Cristiano Ronaldo duhet që t’i vendosësh aty ku ndihen më mirë. Ndërkohë që, për atë që tashmë është kthyer në një obsesion për Real Madrid, thotë se do të jetë një motiv më shumë për ta fituar. /albeu.com/


Shtuar më 07/09/2013, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori