Ancelotti: Jam rikthyer në formën më të mirë
Trajneri i Real Madridit Carlo Ancelotti është shprehur se është rikhyer në formën e tij më të mirë.

Ai tha se ndihet mjaft i kënaqur pas fitores së fundit të skuadrës së tij kundër Gedafes.

Italiani ka vlerësuar se Reali po rikthehet në formën që kishte vitin e kaluar.

“Unë mendoj se intensiteti me të cilin e mbyllën vitin e kaluar po kthehet. Skuadra po përmirësohet”, u shpreh Ancelotti.

Ai shtoi se skuadra po korr suksese dhe shpreson që suksesi të vijojë dhe më tej./albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori