Ancelotti: Ndeshja më e keqe imja në këtë klub
Pëlqej
Anceloti
Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti ka mohuar dorëheqjen e ndihmës asistentit Wilkins me shkakun e humbjes 3-0 nga Sunderlandi.

Blutë janë dominuar nga macet e zeza përgjatë gjithë 90 minutave, dhe golat e Onuoha, Gyan dhe Welbeck i kanë ndëshkuar ata pikërisht në fushën e tyre.

“Kjo ishte performanca më e keqe në gjithë historinë time tek ky klub, çdo gjë shkoi keq dhe asnjë lojtar nuk luajti mirë. Nuk kam patur kurrë një rezultat kaq të keq më parë me Chelsean. Urime Sunderland për fitoren pasi ata kanë luajtur një ndeshje të mrekullueshme.(albeu.com)
Shtuar më 15/11/2010, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori