Ancelotti: Nuk e kam menduar kurrë dorëheqjen
Pëlqej
Anceloti
“Asnjëherë skam menduar të dorëhiqem”. Carlo Ancelotti përgënjeshtron zërat për një largim të mundshëm të tij nga klubi I Chelseat. Në vigjilje të ndeshjes së Championsit kundër Zilinas tekniku I bluve ka sqaruar të ardhmen e tij në këtë klub. “Gjithë zërat e ditëve të fundit janë totalisht false. Kam një kontratë deri në 2012 me këtë klub dhe kam thënë shumë herë, dua të qëndroj. Kam besimin e plotë në këtë grup lojtarësh”, konfirmon Ancelotti.(albeu.com)
Shtuar më 22/11/2010, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori