Anderlecht – Bayern Munchen, formacionet e mundshme
Bayern Munich do mundohet sonte të sigurojë sonte kualifikimin për në eliminimin direkt dhe do të tentojë gjithashtu dhe pozitën e parë.

Trajneri Jupp Heynckes në këtë ndeshje do të startojë me skuadrën më të mirë të mundshme.

Anderlecht: Sels; Josue Sa, Deschacht, Spajic; Kums, Trebel, Gerkens, Dendoncker, Hanni; Onyekuru, Harbaoui.

Bayern: Ulreich; Kimmich, Boateng, Sule, Bernat; Martinez, Tolisso, Vidal, James Rodriguez, Robben; Lewandowski. /Albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori