Anderson ndryshon mendje: Jap gjithçka për Lazion
Pëlqej
Felipe Anderson nëpërmjet një postimi në Instagram ka shfaqur gatishmërinë për trajnerin inzaghi dhe cdo gjë që ka të bëjë me Lazion.

Faleminderit për gjithë dashurinë, për mesazhet përkrahëse dhe këshilla”.

“Do japi gjithçka për ngjyrat tona. Bashkëlojtarët, trajnerin e tifozët, faleminderit edhe një herë. Forca Lazio”, ka shkruar AndersonInstagram.

Braziliani ka pasur një konfrontim të ashpër me trajnerin në humbjen ndaj Genoas dhe kështu u la jashtë skuadrës për ndeshjen ndaj Napolit./albeu.com/

Shtuar më 13/02/2018, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori