Andre Silva i jep përsëri avantazhin Milanit ndaj Chievos (VIDEO)

Milan ka kthyer përsëri rezultatin ndaj Chievos në "San Siro".

Është Andre Silva ai që i jep avantazhin Milanit duke realizuar në minutën e 82'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 84'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori