Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm
Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një transferimi në Atletico Madrid.

Në listën e dëshirave të transferimeve të drejtorit sportiv Alemany, përfshihet Andre Silva i Milanit, përveç Mariano Diaz i Real Madrid dhe Borja Iglesias i Espanyol.
Shtuar më 13/08/2019, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori