Andre Silva shpërthen portën, Milani kalon në avantazh (VIDEO)
Milani e ka gjetur shpejt rrjetën ndaj kundërshtarëve të Rijekës.

Ka mjaftuar një pas i saktë dhe një inkursion i Andre Silvës nga e majta shoqëruar me një predhë në portë për të kaluar kuqezinjtë në avantazh në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2017, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori