Andrea Agnelli: Moggi ishte më i miri
Andrea Agnelli nuk heziton të deklarojë në një intervistë eskluzive për "Studio Sport XXL” se Moggi në kohën kur drejtonte Juventusin ishte më i zoti nga të gjithë, ashtu si ka qënë Allodi në të kaluarën.

Andrea u shpreh se Juventus, për të dhe për familjen e tij është një pasion i pashterueshëm, dhe për këtë arsye nuk dëshirojnë të fitojnë gjithmonë me cdo kusht, për ta rëndësi ka loja e bukur dhe sodisfaksioni që marrin tifozët e bardhezinjve. Familja Agnelli, Luciano Moggi dhe Del Piero përfaqësojnë ADN e Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2012, ora 19:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori