Andrea Pirlo i apasionuar pas këngëtares shqiptare (VIDEO)
Legjenda italiane, Andrea Pirlo, ka publikuar një video në Instagram, ku ai e shijon ditën e diel duke e dëgjuar këngën e titulluar “Anywhere” të këngëtares shqiptare, Rita Ora.

Pirlo është i pensionuar nga futbolli, ku në të kaluarën ai ka qenë pjesë e skuadrave si Interi, Milani, Juventusi, dhe klubi i tij i fundit New York City FC,.

Ish-mesfushori italian është fitues i Kupës së Botës me Italinë në vitin 2006 në Gjermani, dhe njihet për golat e tij nga gjuajtja e lirë. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori