Anësori rreh futbollistin, përjashtim përjetë (VIDEO)

Një gjest anti-sportiv dhe i çmendur çka me të drejtë solli përjashtimin përjetë nga futbolli. I dhunshmi, në fakt nuk është një futbollist, siç ndodh shpesh por arbitri anësor. Gjithçka ndodhi në përfundim të ndeshjes mes Amkar Perm dhe Terek Grozny në kampionat çeçen të futbollin e fituar nga miqtë 1-2.

Anësori Musa Kadyrov hyri menjëherë në fushë duke nisur të godasë futbollistin 18-vjeçar Ilya Krichmar ndërsa futbollistët përpiqen ti ndajnë. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2013, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori