Angel Di Maria shënon golin e javës (VIDEO)
Angel Di Maria ka shënuar golin e javës në kampionatin francez.

Argjentinasi shënoi golin e dytë kundër Montpellier në "Parc des Princes".

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 47'. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori