Çfarë do Pirlo me fanellën e Arsenal?
Pëlqej
Andrea Pirlo është Paul Ince i ri. Kështu identifikohet në Angli mesfushori i Juventus dhe kombëtares italiane, i cili ka përfunduar në merkato pas mosmarrëveshjeve të fundit me trajnerin Antonio Conte. Destinacioni? "Daily Star" propozon një foto-montazh shumë interesant: Pirlo me fanellën e Arsenal.

"Artistët tanë kanë dashur ti tregojnë tifozëve të Arsenal se si të veshin në mënyrë të bukur fanellën bardhekuq mbi fantazistin italian", shkruan tabloidi britanik.

Një vepër arti që me siguri në Torino nuk pëlqehet aspak. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori