Angli, ja kalendari sexy i trajnerëve (FOTO LAJM)

Sepp Blatter
Thoni të vërtetën: një Sir Alex Ferguson kështu nuk e keni parë kurrë më parë. Është vetëm një prej karikaturave argëtuese të kalendarit të teknikëve të Premier League, dizenjuar nga James Husband dhe i publikuar në faqen e "The Telegraph".

Përveç teknikut skocez në foto-galerinë e mësipërme mund të gjeni edhe Jose Mourinho, Arsene Wenger dhe shumë emra të tjerë të futbollit dhe sportit në Britaninë e Madhe dhe jo vetëm.

Por më interesante është fakti që përfitimet nga shitja e këtij kalendari do të shkojnë në Fondacionin James Whale për luftën kundër Kancerit të Veshkave. /albeu.com/


Shtuar më 30/10/2013, ora 17:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori