Anglia deklason Spanjën (VIDEO)

Anglia po shkatërron Spanjën në "Estadio Benito Villamarín".

Është përsëri Raheem Sterlingminutën e 38' që shënon edhe golin e dytë personal.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 42'. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori