Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO)

Anglia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spanjës në " Estadio Benito Villamarín".

Këtë herë është Marcus Rashford që dyfishon rezultatin në minutën e 30'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori