Anglia fiton minimalisht ndaj Zvicrës së Shaqirit (VIDEO)

Anglia ka marrë një fitore minimale kundër Zvicrës në një ndeshje të baraspeshuar që u luajt në "King Power Stadium".

Goli i vetëm në këtë sfidë u shënuan në minutën e 53' nga talenti i Manchester United, Marcus Rashford

Pas, kësaj miqësore përfundon edhe intervali kohorë i ndeshjeve të Kombëtarëve në botë, dhe tani pritet që këtë javë të zhvillohen kampionatet. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori