Anglia, shumë shik për "Brazil 2014" (FOTO LAJM)

Kapiteni Steven Gerrard, Ashley Cole dhe Adam Lallana kanë prezantuar kostumin zyrtar të Kombëtares së Anglisë gjatë Kupës së Botës "Brazil 2014". Të dizenjuara nga Marks and Spencer, veshja e Roy Hodgson dhe futbollistëve të tij janë shumë shik, ndërsa xhaketa ka edhe logon e Federatës Angleze të Futbollit.


Sipas "Daily Mail", veshja mund të blihet nga të gjithë për shumën e 199 paundëve. /albeu.com/


Shtuar më 02/05/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori