Anims Tito (FOTO LAJM)

Pëlqej
Skuadra e Barcelonës ka zbritur dje në stadiumin e Real Valladolid me fanella dedikuar trajnerit të tyre Tito Vilanova, i cili po lufton sërish me kancerin. Blaugranat kur zbritën në fushë mbanin veshur fanella ku shkruhej "Anims Tito", për ti dhënë zemër teknikut të tyre që u operua disa ditë më parë.

Të njëjhtën gjë kanë bërë edhe futbollistët e Valladolid, të cilët i janë bashkuar Barcelonës në këtë moment shumë delikat.

Barcelona e fitoi takimin 1-3 dhe tashmë pas disfatës së Real Madrid e sheh veten +16 pikë në vend të parë. Dhurata mëe bukur që mund ti bënin Vilanovas për Krishtlindje. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori