Anorthosis përmbys gjithçka ndaj Laçit
Pëlqej
Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit.

Vnedasit kanë shënuar dy gola të shpejtë në harkun e tetë minutave.

minutën e 52' Pranjic barazon nga pika e bardhë e penalltisë, ndërsa në minutën e 60' Cisse shënoi golin e përmbysjes. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori