Ansi Agolli bëhet baba
Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba.

Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur Blodin, derisa fotografinë me gruan e tij e ka postuar në rrjetet sociale.

Mirësëerdhe mes nesh biri i imë. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, ka shkruar në Instagram Ansi. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori