Antoine Greizmann i feston Krishtlindjet duke shikuar një ndeshje në NBA

Antoine Greizmann lojtari i Atletico Madrid, po bëhet protagonist i merkatos ku lidhet me një kalim të mundshëm në Barcelonë dhe Manchester United.

Por klubi madrilen e ka paditur Barçën në shtëpinë e futbollit botëror, FIFA, pas një komunikim fsheurazi me lojtarin francez.

Greizmann me një postim në Twitter është në stadium të një ndeshje basketbolli në NBA, si duket aty po i feston krishtlindjet. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori