E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun
Antoine Greizmann sqaron gjithçka për atë postim në rrjetet sociale
​Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezmann ka shkaktuar një skandal, edhe pse qëllimi nuk ishte për të ofenduar dikë.

Ai gjatë një feste është shndërruar në njeri me ngjyrë, ndërsa po bëhej gati për të marrë pjesë në një festë nga vitet ’80.

Por, pas kësaj ai ka marrë shumë reagime dhe është detyruar ta fshijë foton dhe të kërkojë falje.

“Qetësohuni djema, jam tifoz i Harlem Globetrotters”, u fshi pasi nuk u prit mirë. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2017, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori