Antoine Griezmann vendos të ardhmen e tij
Antoine Griezmann është i gatshëm që përsëri ta injorojë interesimin e klubeve tjera dhe të qëndrojë në Atletico Madrid.

Francezi i cili ishte top prioritet i Manchester Unitedit verën e 2017, thuhej se ishte shumë pranë kalimin te Barcelona.

Megjithatë, ai është i gatshëm të qëndrojë edhe më gjatë në Madrid.

Raportohet se ai e ka pranuar një ofertë të re nga Atletico. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori