Antonie Griezman telefonon Mourinhon, i komunikon vendimin
Antonie Griezman ka telefonuar trajnerin e djajve të kuq për ti shprehur mirënjohjen për interesin e tij dhe gjithashtu për ti dhënë vendimin se nuk lëviz nga Atletiko Madrid.

Drejtuesit e klubit më në fund ia kanë arritur ta bindur francezin për të qendruar.

Vendimin e tij francezi ia ka komunikuar dhe Jose Murinhos. Tani Murinho do të hidhet në sulm për dy pistat e tjera Beloti ose Morata. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2017, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori