Antonio Conte viziton "Milanello"-n (VIDEO)
Pëlqej
Vazhdon xhiroja e konsultimeve në të gjitha qëndrat sportive të skuadrave të Serie A për teknikun e ri të kombëtares italiane Antonio Conte.

Ish trajneri i Juventusit ishte në "Milanello" këtë mëngjes ku ndoqi stërvitjen e kuqezinjëve dhe u takua me teknikun Filippo Inzaghi, ish shok skuadra te Juventus.

Trajneri kuqezi e uroi Conten për detyrën e re. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori