Anullohet ndeshja Napoli-Juventus
Nuk zhvillohet as ndeshja Napoli-Juventus. Edhe këtu shkak është bërë shirat e shumtë që kanë rënë në rajonin e Camapgna-s dhe Prefekti vendosi që takimi të mos zhvillohet pasi përbën rrezik për tifozët dhe lojtarët.

Ambjente pranë stadiumit San Paolo në Napoli janë të tejmbushur nga ujërat e shirave të shumtë që kanë rënë.

Ndeshja do riluhet në ditët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2011, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori