Anulohet ndeshja Dortmund – Monako?
Ndeshja çerekfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Borussia Dortmund dhe Monaco është shtyrë për shkak të një shpërthimi afër autobusit të skuadrës gjermane

Lajmin e ka konfirmuar Dortmund, pas konsultimit me policinë gjermane dhe zyrtarët e UEFA’s.

Ndeshja do të zhvillohet të mërkurën, më 12 prill, në orën 18:45. /Albeu.com/

Shtuar më 11/04/2017, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori