Anulohet ndeshja? Ja vendimi zyrtar për ndeshjen Kroaci-Kosovë
Pëlqej
Tashmë zyrtarisht është konfirmuar se ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës do të zhvillohet siç ishte planifikuar.

Gjatë ditës kishte reshje të shumta të shiut, duke bërë që UEFA të mendojë për shtyrje të ndeshjes.

Por tashmë reshjet e shiut janë ndërprerë dhe ndeshje ndërmjet Kroacisë dhe Kosovës do të zhvillohet pa ndonjë problem.

Ky takim do të zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin Maksimir të Zagrebit. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori