Aquilani: Unë nuk jam i pazëvendësueshëm
Pëlqej
Juventus fluturon me krahët e entuziazmit, por Alberto Aquilani frenon. “E prisja një fillim sezoni pozitiv por akoma nuk kemi bërë gjë”, ka thënë ai. Aquilani ka folur dhe për momentin që po kalon vetë. “ Unë I pazëvendësueshëm? Është skuadra që po luan mirë, është vetëm një rastësi që në 9 rezultatet positive të fundit kam qënë edhe unë në fushë. Nëse skuadra mban këtë qëndrim, mund të kënaqemi në fund”, ka përfunduar ai.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori