Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve

Kampioni aktual i Evropës do të luajë ndaj PSG-së dhe kjo falë shortit që tërhoqi ish-lojtari i Realit, Xabi Alonso.

Pas kësaj Arbeloa ka bërë një deklaratë qesharake në Twitter.

“Të gjithë e dimë se Xabi Alonso i ka këmbët më të mira se duart. Nuk kemi frikë nga askush. Shkojmë për të gjitha”, shkruan spanjolli. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori