Arbeloa u dërgon mesazh inkurajues lojtarëve madrilen
Real Madridi u mposht sot në Bernabeu nga Villareali me rezultat 0-1 dhe kështu vazhdoi ecurinë negative të rezultateve në vitin 2018.

Eshtë Alvaro Arbeloa i cili ka ardhur menjëherë me një mesazh për ekipin pas humbjes dhe ka kërkuar diçka nga lojtarët madrilen, përcjellë Albeu.com.

Ky ishte mesazh i tij pas përfundimit të ndeshjes:

”Kjo është ajo që ekzistoi sot, një dëshirë dhe jo një mundësi. Dhe në situata si kjo eksizton vetëm një mundësi: shtrëngoni dhëmbët dhe punoni më shumë se dje. Në anën tuaj deri në vdekje. ¡Hala Madrid!" /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori