Arbitri i ndeshjes Barcelona – Real, tifoz i Messit
Wolfgang Stark
Nuk do të jetë portugez, siç e parashikoi Pep Guardiola, por gjerman. Dhe, për më tepër fans i Messit. Arbitri gjerman i ndeshjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madridit e Barcelonës, Wolfgan Stark është adhurues i madh i futbollistit më të mirë në botë, transmeton Indeksonline.

“Messi është një lojtar shumë i rëndësishëm, ndër më të mirë në botë”, ka thënë Stark para do kohe dhe kishte shprehur gatishmërinë t’ia marrë pas ndeshjes fanellën futbollistit argjentinas.
Shtuar më 25/04/2011, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori