Arbitri numëron paratë para ndeshjes (VIDEO)
Arbitrat e futbollit akuzohen shpeshherë për favorizime skuadrash dhe trukime ndeshjesh dhe për ta vërtetuar diçka të tillë duhet të vinte kjo video nga Ekuadori.

Pak minuta para një ndeshjeje është filmuar mënyra se si gjyqtari numëronte paratë e marra për të favorizuar një prej dy skuadrave.

Kjo ka ndodhur në javën e 6-të të, në ndeshjen e Kategorisë së Parë LDU Loje-Mante. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori