Arbitrimi skandaloz i Kassait, 3 gola në pozicion jashtë loje (FOTO LAJM)

Goli për rezultatin 2-1 për Bayernin: Muller prek topin me shpatullën e majtë, Lewadowski ishte më i avancuar
Gjyqtarii hungarez, Viktor Kassai dje ka pasur një mbrëmje të vështirë pasi arbitroi super ndeshjen ndërmjet Realit dhe Bayernit.

Moviola pas ndeshjes tregon se ai ka bërë të paktën 4 gabime trashanike që kanë influencuar në rezultatin e ndeshjes, por le t'i shohim rastet konkretisht në fotogalerin më lart. /albeu.com/


Shtuar më 19/04/2017, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori