Arda Turan e kërkojnë por turku dashuron një tjetër turk
Pëlqej
Galatasary e dëshiron me çdo kusht Arda Turan.

Lojtari i Barcas po fillon të përgatitet për tu larguar nga Camp Nou dhe ky opsion për t'u kthyer në shtëpi nuk i duket i keq. Lojtari nga agjenti i tij përcillej disa javë më parë se preferencë e turkut është Atletiko Madrid, aty ai do të ishte i lumtur, përcjell Albeu.com.

Por mesa duket Atletiko "po flen gjumë" në interesimin për të dhe e vetmja gjë që i ka mbetur Ardas është të kthehej në ligën turke. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori