Ardhja e Zidane ashpërson përplasjen Real-Juventus për Icardin?
Sipas TyC Sports, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi do t’i bashkohet Juventusit ose Real Madridit gjatë verës së këtij viti.

Futbollisti 26 vjeçar nuk është i përfshirë në planet e skuadrës Inter Milan dhe kjo gjë ka kapur vëmendjen e disa skuadrave të mëdha europiane, shkruan Goal, transmeton klankosova.

Mirëpo pavarësisht ofertave të shumta që i janë ofruar, sulmuesi Icardi i sheh si opsione vetëm skuadrat Juventus dhe Real Madrid.
Shtuar më 14/03/2019, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori