"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, Rama dhe Duka inspektojnë punimet (VIDEO)
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me kryeministrin Rama kanë inspektuar vijimin e punimeve për përfundimin e stadiumit kombëtar, "Arena Kombëtare". Ata janë njohur me detaje të projektit dhe ecurinë e zbatimit të tij.

Duka theksoi domosdoshmërinë e përfundimit të punimeve.

"I kemi kërkuar vazhdimisht nënktraktorëve përmbushjen e afat në muajin qershor të këtij viti", u shpreh numri 1 i federatës. Stadiumi kombëtar do të ketë një kapacitet prej 22 mijë spektatorësh.
Shtuar më 14/04/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori