Arena Kombëtare merr formë (VIDEO)
FSHF me një video në kanalin e tyre zyrtarë në YouTube, ka bërë të njohur fazën e projektit të stadiumit “Arena Kombëtare”.

Impjanti duket se ka marrë formë dhe pritet të jetë gati brenda afateve.

Thuhet se punimet mund të përfundojnë në fillim të vitit 2019. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori