"Arena Kombëtare" merr pamje (VIDEO)
Pëlqej
Kombëtarja Shqiptare shumë shpejt pritet të bëhet me shtëpinë e re që do të quhet “Arena Kombëtare”.

Punimet për përfundimin e stadiumit modern janë duke u zhvilluar intensivisht dhe tashmë ka përfunduar i gjithë skeleti dhe punimet po shkojnë drejt fundit.

Ritmet e punimeve janë shumë të larta, ndaj gjatë gjithë verës synohet që të përfundojë gjithçka në lidhje me shkallët dhe ambientet e brendshme, për t’u përqendruar më pas te faza finale. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 23:40
Qemal Stafa
e Mërkurë 18 Korrik 2018, Ora 02:39
Ta gezoje populli stadiumin "Arena e Leshit"! Me e madhe kulla se stadiumi! Mafia eshte ulur kembekryq ne krahinen autonome te Albanistanit!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori