Argjentina thyen Meksikën, pa Mesin dhe Icardin
Pëlqej
Argjentina është këthyer te fitorja teksa ka mposhtur 2-0 në miqësoren ndaj Meksikës. Edhe pse në fushë mungonte Messi dhe Icardi, Kombëtarja Albicheleste ja ka dalë me sukses.

Argjentinasi bën gjithcka për të fituar takimin megjithatë goli i parë u shënua në fund të pjesës së parë nga Ramiro Mori. Edhe në pjesën e dytë kombëtarja e drejtuar Scaloni dyfishoi rezultatin në fund të pjesës së dytë falë një autogoli të Brizielës në portën e Meksikës. /albeu.com/


Shtuar më 17/11/2018, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori