Argjentinasi Pochettino zgjedh më të mirin midis Maradonas dhe Messit
Mauricio Pochettino ka zgjedhur Diego Maradonan para Lionel Messit. Ai gjihashtu ka folur për ndeshjen e kthimit me Juventusin duke thënë se asgjë nuk është e mbuyllur.

“Messi? Maradona i pari”, ka thënë ai në një intervistë në radio.

The Spurs do të takohen me Juventusin, në ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve që u mbyll 2-2.

“Juventus është një skuadër e madhe me lojtarë të mëdhenj”.

“Mbetet një ndeshje e hapur. Kemi ende punë për të bërë”.

“Rezultati nga ndeshja e parë është shumë i mirë, por nuk ka favorit”./albeu.com/
Shtuar më 28/02/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori