Arjen Robben lëndohet keq gjatë pushimeve
Arjen Robben është dëmtuar duke luajtur me top, por jo futbolli.
Mesfushori i Bayernit aktualisht po punon me një trajner të përgatitjes fizike dhe nuk mund të stërvitet me skuadrën.

Sipas gazetës “Bild”, ai nuk do të udhëtojë në turin veror në Azi, por do të rikuperohet në Mynih.

Përgatituni të merrni vesh si ndodhi!

Robben është dëmtuar në kofshë gjatë pushimeve duke luajtur tenis”, – rrëfen Karl-Heinz Rummenigge, shefi ekzekutiv i klubit. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 20:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori